Biervliet 3 zondag

6e klasse 601

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Terneuzen 4 8 8 0 0 24 55 19 -
2 Breskens 3 8 5 1 2 16 44 16 -
3 IJzendijke 4 8 5 1 2 16 28 23 -
4 Corn Boys 3 8 3 4 1 13 26 19 -
5 Biervliet 3 9 3 2 4 11 23 34 -
6 Sluiskil 2 7 2 2 3 8 20 22 -
7 Groede 3 8 2 1 5 7 21 23 -
8 Hoofdplaat 2 6 2 0 4 6 13 26 -
9 Ria W 3 6 2 0 4 6 15 33 -
10 Corn Boys 2 8 0 1 7 1 13 43 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd
20 jan 12:00 Sluiskil 2 - Hoofdplaat 2
27 jan 10:30 Ria W 3 - Hoofdplaat 2
03 feb 10:00 Groede 3 - Corn Boys 2
03 feb 10:30 Terneuzen 4 - Breskens 3
03 feb 11:30 IJzendijke 4 - Ria W 3
03 feb 12:15 Hoofdplaat 2 - Corn Boys 3
10 feb 10:30 Biervliet 3 - Sluiskil 2
10 feb 10:30 IJzendijke 4 - Hoofdplaat 2
10 feb 12:00 Corn Boys 3 - Breskens 3
10 feb 12:30 Corn Boys 2 - Terneuzen 4
17 feb 09:45 Terneuzen 4 - IJzendijke 4
17 feb 12:00 Sluiskil 2 - Corn Boys 3
17 feb 12:15 Hoofdplaat 2 - Groede 3
17 feb 12:30 Breskens 3 - Corn Boys 2
10 mrt 09:45 Terneuzen 4 - Groede 3
10 mrt 10:30 Biervliet 3 - Hoofdplaat 2
10 mrt 12:00 Corn Boys 3 - Ria W 3
10 mrt 12:30 Breskens 3 - Sluiskil 2
17 mrt 10:00 Groede 3 - Biervliet 3
17 mrt 10:30 Ria W 3 - Breskens 3
17 mrt 12:00 Sluiskil 2 - Corn Boys 2
17 mrt 12:15 Hoofdplaat 2 - Terneuzen 4
24 mrt 10:30 IJzendijke 4 - Groede 3
24 mrt 10:30 Ria W 3 - Sluiskil 2
24 mrt 12:30 Breskens 3 - Terneuzen 4
24 mrt 12:30 Corn Boys 2 - Hoofdplaat 2
31 mrt 12:00 Sluiskil 2 - Ria W 3
07 apr 09:45 Terneuzen 4 - Corn Boys 3
07 apr 10:00 Groede 3 - Ria W 3
07 apr 10:30 IJzendijke 4 - Biervliet 3
07 apr 12:15 Hoofdplaat 2 - Sluiskil 2
14 apr 10:30 Biervliet 3 - Terneuzen 4
14 apr 10:30 Ria W 3 - IJzendijke 4
14 apr 12:00 Corn Boys 3 - Hoofdplaat 2
14 apr 12:30 Corn Boys 2 - Groede 3
05 mei 09:45 Terneuzen 4 - Sluiskil 2
05 mei 10:00 Groede 3 - Breskens 3
05 mei 10:30 Biervliet 3 - Corn Boys 2
05 mei 10:30 IJzendijke 4 - Corn Boys 3
05 mei 12:15 Hoofdplaat 2 - Ria W 3
12 mei 10:30 Ria W 3 - Terneuzen 4
12 mei 12:00 Corn Boys 3 - Groede 3
12 mei 12:30 Breskens 3 - Biervliet 3
12 mei 12:30 Corn Boys 2 - IJzendijke 4
19 mei 10:00 Groede 3 - Sluiskil 2
19 mei 10:30 Biervliet 3 - Corn Boys 3
19 mei 10:30 IJzendijke 4 - Breskens 3
19 mei 12:30 Corn Boys 2 - Ria W 3
26 mei 10:30 Ria W 3 - Biervliet 3
26 mei 12:00 Corn Boys 3 - Corn Boys 2
26 mei 12:00 Sluiskil 2 - IJzendijke 4
26 mei 12:30 Breskens 3 - Hoofdplaat 2

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Wedstrijd Uitslag

Bijgewerkt op: 24/12/18 : 14:46

Bron: Voetbal.nl